İlgi Alanlarım

Fotoğrafçılık: Üniversite yıllarından itibaren özellikle doğada olduğum zamanarda ilgi duyduğum fotoğrafçılığa 2006 yazında aldığım ilk DSLR makinem Canon 350D ile amatör olarak başladım. Halen gerek yurtiçi-yurtdışı gezilerimde gerekse fotoğrafın her alanında çalışıyor ve kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.

Dağcılık: 2000 yılında Sabancı Üniversitesi Doğa Sporları Klübü (SUDOSK) ile tanıştığım Dağcılık kısa sürede bir tutkuya dönüştü. Şu sıralar çok sık dağa gidemesem de ilgili hemen her haberi takip ediyor, mümkün olduğunca uzak kalmamaya ve dağda olmak için fırsatlar yaratmaya çalışıyorum. Halen Anadolu Dağcılık Klübü bünyesinde tırmanışlara katılmaktayım. Aladağlar, Kaçkarlar, Beydağları, Hasan, Ilgaz ve Uludağ bulunduğum dağlardan bazıları

Yürüyüş ve Kampçılık: Dağcılıkla beraber başladığım trekking ve kamp faaliyetleri de doğayla içiçe olmanın güzel bir yolu benim için.Güzel bir havada, yıldızlar altında yapılacak sadece 2 günlük bir kampın bile keyfine doyum olmaz...

Snowboard: Kışın gelmesini heyecanlı kılan olayların başında Snowboard geliyor benim için.Yine üniversite yıllarımda başladığım bu sporla da yılın birkaç günü ilgilenmeye ve ilerletmeye çalışıyorum.

Yelken: Ortaokulda birkaç ay boyunca aldığım yelken kursu bu sporu sevmeme ve devamlı bir öğrenme isteği duymama yetti. O yıllardan beri yapma fırsatı bulamasam da kısa zaman içinde bırakmamak üzere tekrar başlamak ileride de yelken basarak adalara, boğaza yada güzelim Ege kıyılarına gitmek istiyorum.

Bunlar dışında her türlü doğa sporuna da ilgi duyuyorum ve elime fırsat geçtikçe denemeye çalışıyorum. Yamaç paraşütü, rafting, kaya tırmanışı deneme fırsatı bulduğum sporlardan. Anlaşılacağı üzere topla yapılan hiçbir spora çok bir ilgi duymuyorum. Ancak elbette bu Beşiktaş'ın başarılarıyla mutluluk duyduğum gerçeğini değiştirmiyor :)


 

 

 

 

w w w . g i r a y k o m u r c u . n e t

Bu sitede yer alan materyallerin tüm hakları Giray Kömürcü'ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.